Více o mé práci vám řeknou

Zkušenosti zákazníků

Přidejte se ke spokojeným klientům a vytěžte ze svých webových stránek maximum
Svěřte se do rukou odborníka

Camstreamer

Začátek spolupráce 1. ledna 2019

Patrik Hrubeš, Head of Sales and Marketing

Camstreamer.com je firmou, která se zabývá vývojem a poskytováním jedinečného software řešení pro CCTV kamery axis.

Spolupráce s panem Juráškem je velmi přínosná a mohu ji vřele doporučit. Když jsem před více než rokem dělal mini výběrové řízení mezi několika freelancery, pan Jurášek byl řádově lepší než ostatních 5 poptaných. Šel za rámec zadání a myslel nad věcmi strategicky, navrhnul spoustu řešení, které by a proč vyzkoušel k dosažení cílů. A tak vypadá i naše spolupráce do teď. Posouvá naše kampaně výrazně dopředu a věřím, že ještě dlouho posouvat bude.

Moderní nákup

Začátek spolupráce 1. červenec 2018

Jana Sahijwani, CEO

Moderninakup.cz je e-shop s nabídkou bytových doplňků a dekorací do kuchyně. Od porcelánových hrníčků po kvalitní kuchyňský textil

S Jonášem spolupracujeme více jak 1 rok. Za tu dobu náš e-shopu posunul kupředu v oblasti efektivní investice do reklamy a nárůstu prodejů. Jedná se o komunikativního člověka a týmového hráče, se kterým je příjemné pracovat. Svému oboru rozumí a svoje znalosti pravidelně rozšířuje.

Pískohraní

Začátek spolupráce 1. ledna 2019

Lenka Podzemná, CEO

Pískohraní.cz je rodinnou firmou zaměřenou na ručně vyráběné samolepící šablony pro malování pískem sloužící pro rozvoj dětské jemné motoriky.

Jonáš je člověk na svém místě. Dokáže najít vše potřebné k optimalizaci a úpravě kampaní. S jeho prací jsem velice spokojena. Šetří můj čas i peníze. Za to mu děkuji.

Postarám se o váš projekt

Máte zájem o výkonnostní reklamu nebo jen potřebujete poradit? Napište mi zprávu nebo mi zavolejte a domluvíme podrobnosti.

Jméno*

E-mail*

Telefon*

Webová stránka*


Zpráva


Jméno*

E-mail*

Telefon*

Zpráva