Od plánování k výsledkům

GoogleAdsSklikBing

Online marketing

Mým cílem je maximalizovat návratnost investic do placené reklamy pomocí analýzy, měření výkonnosti, automatizace a affiliate marketingu. Nalézt nové zákazníky a motivovat stávající návštěvníky k nákupu. Všechny mé kroky jsou výsledkem strategického plánování a úspěšnost své práce dokáži změřit.

Jsem certifikovaný partner

jonasjurasek google
jonasjurasek sklik
jonasjurasek heureka
jonasjurasek zbozi
jonasjurasek mergado

Přivedu vám nové zákazníky

(Komplexní marketingová strategie, Komunikace, Obsahové kampaně, Kampaně ve vyhledávání, Audit PPC)

Být vidět je klíčovou součástí úspěšného online podnikání. Připravím pro vás komplexní a účinný marketingový plán, pomocí kterého rozšířím vaši zákaznickou základnu.

Podpořím vaše prodeje

(GoogleAds, Sklik, MicrosoftAds, Heureka, Zboží, Facebook, Instagram, LinkedIn)

Pro dosažení stanovených cílů využívám nejefektivnějších cest, jako je například cílení na specifickou cílovou skupinu uživatelů na základě YouTube videí, zobrazování grafické reklamy na partnerských webech, zobrazení textové reklamy ve vyhledávačích nebo affiliate.

Maximalizuji zisk

(Výkonově orientovaná reklama, flexibilní reakce na aktuální trendy na trhu, analytický přístup, daty řízený marketing, automatizovaný)

Zvýším návratnost vašich současných kampaní. Najdu potenciálně slabá místa, kde lze ušetřit náklady na reklamu a ušetřený kapitál alokuji tam, kde máte naopak potenciál dalšího růstu.

Vy se zaměříte na to, co je pro vás důležité

(Google Partner, Seznam Partner, Certifikát Zboží, Certifikat Mergado, Heureka Partner, Shoptet Partner)

Podnikání na internetu může být problematické, proto si hned na začátku spolupráce nastíníme několik základních cílů pro dosažení očekávaných výsledků. Díky jednoduchým reportům máte přehled, co se aktuálně děje.

269 %

Meziroční růst tržby

Výsledek meziročního růstu tržeb v portfoliu dlouhodobých klientů

6,5 m +

Investice do reklamy

Průměrná měsíční investice spokojených klientů

100 +

Úspěšných účtů

Zkušenosti díky správě více jak 100 různých účtů, B2B i B2C

mamido-logo

“Spolupráce s Jonášem nám ukázala, že reklamu lze posunout o úroveň výš. Vzít ho do týmu můžeme doporučit každému, kdo chce někoho, kdo má znalosti, je inovativní a na koho se může spolehnout. Jeho profesionalitě a přístupu vděčíme i za to, že se posouváme vpřed.”

Michał Folwarczny Client
Michał Folwarczny

CEO Mamido.cz

Team working

Proces spolupráce

Pořádek dělá přátele. V oboru placené propagace toto pravidlo platí dvojnásob. V průběhu spolupráce můžete z mé strany očekávat pravidelnou komunikaci, neustálý přísun informací o vyhledávacích trendech, nákupním chování a novinek ve světe e-commerce.

  • Definujeme si společná očekávání a nastavíme měřitelné cíle

  • Během spolupráce s vámi pravidelně komunikuji

  • Dostanete přehledný report v reálném čase

Váš úspěch stavím na základě dlouhodobé strategie, vaší vize a vašich cílů.

Každý den mohou být vaše produkty nebo služby na očích milionům potenciálních zákazníků, kteří o ně aktivně projevují zájem. Předností výkonnostního marketingu je zacílení reklamního sdělení na velmi úzký a specifický segment vašich zákazníků = velká návratnost.

Během spolupráce se stanu vaším průvodcem a rádcem v digitálním prostředí. Naučím vás chápat náležitosti a souvislosti online marketingu.

Zvýším vaši návštěvnost

Být vidět je klíčovou součástí úspěšného online podnikání. Připravím pro vás komplexní a účinný marketingový plán, pomocí kterého rozšířím vaši zákaznickou základnu.

graf-návštěvnost

Maximalizuji vaše prodeje

Nalezením potenciálně slabých míst dokáži ušetřit až 30 % vašich současných nákladů. Často se setkávám s tím, že v účtu klienta se neprotěžují kampaně, které přinášejí zisk.

graf-prodej
Najdete mě na
google my business - logo
shoptet - logo
navolnenoze - logo
denni report fade

Mým cílem je váš úspěch

Více jak 8 let tvořím ziskové kampaně a starám se o online marketingové aktivity svých klientů, se kterými spolupracuji dlouhodobě. Přidejte se ke mě a budete spokojeni.